Híreink

Tájékoztató

Felelős kiadó:
Titkárság

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy intézményünk a kórházi ellátást igénylő enyhe és középsúlyos COVID-19 fertőzött, valamint gyanús betegeket is ellátja.

Betegeik egészségügyi állapotáról felvilágosítást, tájékoztatást központunkon keresztül naponta kérhető, az alábbiak szerint:

COVID Belgyógyászat:

Telefonszám: 06 93 502 000 / 2633
Naponta: 13.00 – 15.00

Lakossági tájékoztató az Oltópontra történő jelentkezés rendjéről

Felelős kiadó:
Titkárság

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kanizsai Dorottya Kórház oltópontján november 1.-től csak az előzetesen időpontot foglaló oltandókat tudunk fogadni.

Az időpont foglalás az EESZT LAKOSSÁGI PORTÁLON lehetséges TAJ szám és születési dátum megadásával.
Az időpont foglaláshoz előzetes regisztráció szükséges /kivéve a 3. oltásokat/

A regisztráció a VAKCINAINFO.GOV.HU REGISZTRÁCIÓS OLDALON tehető meg.

Jelen intézkedésünket az utóbbi hetekben tapasztaltak alapján hoztuk meg, mivel az oltásra időpontot nem foglalók miatt kezelhetetlenül megnövekedett a várakozási idő.

CsatolmányMéret
PDF icon Tájékoztató (pdf)183.23 KB