Tájékoztató: Szemészeti ellátás változása

Felelős kiadó:

Idézet a kiadott tájékoztatóból:
"... Tájékoztatjuk Tisztelt Betegeinket, hogy 2012. július 01-jétől kórházunkban a szemészeti fekvőbeteg ellátás megszűnt, a szemészeti betegek ellátása csak járóbeteg és egynapos sebészet keretében történhet.
A fentiek miatt 2013. március 01-jétől ügyeleti időben kórházunkban nincs módunk szemészeti betegeket ellátni.
2013. március 01-jétől a rendelésen kívüli időben háziorvosi, valamint háziorvosi ügyeleti keretek között nem megoldható akut szemészeti panaszokkal érkező betegek ellátása a Zala Megyei Kórház Szemészeti Osztályának ambulanciáján (8900 Zalaegerszeg, Pózva) történik, munkanapokon 08:00-19:00-ig, munkaszüneti napokon, pedig 09:00-11:00 óra között.
Egyéb időpontokban érkező betegeket nővér látja el előre meghatározott protokoll alapján ..."

A tájékoztató (és további információk) a csatolmányból elérhető.