Parkolási rend

Felelős kiadó:

Idézet az UD Vagyonvédelmi Zrt. területi igazgatója által kiadott tájékoztatóból:
"Tájékoztatjuk a kórház területére gépkocsival behajtókat, hogy a kórház területén a parkolás 30 perc időtartamig ingyenes, 30 percet meghaladóan egységesen napi 400 Ft parkolási díjat kell fizetni.
A mozgáskorlátozott kártyával rendelkezőknek 18:00 órától 06:00 óráig szintén 400 Ft parkolási díjat kell fizetni..."

"... Kérjük, hogy a kórház területén tartsák be az engedélyezett 10km/h sebességkorlátozást és a közlekedési táblák utasításait..."
"... A gépjárműveket a parkolás időtartamától függetlenül az erre a célra kialakított parkolóban helyezzék el..."
"... aki távozáskor a helyjegyet bemutatni nem tudja, úgy 1000 Ft pótdíjat köteles fizetni. A jegyet a szélvédő mögé láthatóan kérjük elhelyezni..."

A teljes tájékoztató a csatolmányból elérhető.