EMELT KOMFORTFOKOZATÚ SZOBÁK (TÉRÍTÉSES ÁPOLÁSI EGYSÉGEK)

A Kórházban magasabb komfortfokozatú kórtermek állnak fekvőbetegeink rendelkezésére. Az emelt komfortfokozatú szobák egy ill. két ágyasak: saját fürdőszobával, hűtőszekrénnyel, televízióval. Minden beteg igényének, és betegségének megfelelően, -a kezelőorvos és dietetikai nővér utasítása szerint- összeállított étlapról választhat. Ön, vagy hozzátartozója írásban nyilatkozik arról, hogy a szolgáltatást igénybe kívánja venni. A szobák térítési díjáról az osztályokon adnak tájékoztatást. A költségeket kéthetente részszámlával, elbocsátáskor a kórházi kezelés utolsó napján végszámla ellenében kell a kórház pénztárába befizetni. A helyfoglalási igényét az érintett osztály vezető ápolójánál kell jelezni.