UROLÓGIAI OSZTÁLY

Telefon: 93 / 502-026
Fax: 93 / 502-066
E-mail: urologia @ nkkorhaz . hu

A több mint 25 éve önálló osztályként műkődő urológia 20 ágyon látja el a területéhez tartozó és jelentős számú területen kívüli betegeit. Az elmúlt évek során épületileg is megújult, jól felszerelt osztály, a modern urológia minden megyei szinten elvárható diagnosztikus és terápiás eljárását elvégzi. Műtéteink között rutinszerűleg szerepelnek a modern endoszkópos, perkután és minimál invazív eljárások mellett az urológiai daganatok radikális eltávolítása is.
Beutaló nélkül fogadjuk a területi és területen kívüli betegeket a osztállyal szorosan integrált szakrendelőnkben illetve osztályos ambulanciánkon.

Főbb tevékenységi köreink:

• húgyuti kövek endoszkópos eltávolítása
  • húgyuti kövek testen kívüli lökéshullámos zúzása (ESWL)
  • veseüregrendszeri plasztikai műtétek
  • prosztata endoszkópos és nyílt műtéttel történő eltávolítása
  • hólyag daganatok endoszkópos eltávolítása
  • vese daganatainak radikális sebészeti kiirtása
  • here elváltozások műtétjei
  • vizeletcsepegés (inkontinencia) kivizsgálása, műtéti és konzervatív kezelése.
  • Házi orvosok kérésére saját rendelőjükben lakossági urológiai szűrést végzünk.
  • Törekszünk arra, hogy a betegségeket időben felfedezzük, a betegeket megfelelő gyógykezelés után utókezeljük, gondozzuk.

Urológiai szakrendelés hétfőtől-péntekig 08:00-tól 14:00 óráig.
Beutaló nem szükséges, de a kartonozóba kérjük a bejelentkezést az adminisztráció meggyorsítása érdekében.

CsatolmányMéret
PDF icon Urológia osztály házirend (PDF)85.71 KB