MOZGÁSSZERVI REHABILITÁCIÓS OSZTÁLY

Fiziotherápia: 06-93/502-000, 2540-es mellék
Gyógytorna: 06-93/502-000, 2640-es mellék
Massage: 06-93/502-000, 2343-as mellék

Osztályunk Nagykanizsa és vonzáskörzete (esetenként azon kívül is) mozgásszervi betegeinek ellátását végzi 54 ágyon. Azon betegeket vesszük fel, akiknél remélhető, hogy a rendelkezésre álló eljárásokkal állapotjavulás érhető el.
A fekvőbeteg részlegen 3-2-1 ágyas fürdőszobás, akadálymentesített kórtermek találhatók. A belépőt elegáns, magas színvonalat elérő társalkodásra, étkezésre alkalmas enteriőr fogadja.
Az osztályos kezelési módok között helyet kap: a károsodott mozgásszervi funkciók javítása érdekében a komplex fizioterápia, gyógytorna, konduktív foglalkozás, gyógymasszázs, logopédiai-, ergoterápiai segítségnyújtás, szakszerű betegápolás.
Fizioterápiás kezelőhelyiségeinkben valamennyi mozgásszervi betegség kezeléséhez szükséges berendezés rendelkezésre áll. A jól felszerelt gyógytorna-termekben diplomás gyógytornászok irányítják a betegek mozgásterápiáját. A gyógymasszőrök korszerűen berendezett helységekben fogadják a betegeket.

Osztályunk szakmai profilja mellett említést érdemelnek az alábbi rehabilitációs eljárások:

• nyirokoedemás betegek speciális kezelése
  • konduktív terápia
  • ergoterápia
  • mofetta (OEP által nem támogatott)
  • lökéshullám terápia (OEP által nem támogatott)

RENDELÉSEINK (a rendelésre kattintva az előjegyzési időpontokról tájékozódhat):

Köszönjük megtisztelő bizalmát, hogy osztályunkat választotta.

CsatolmányMéret
PDF icon Rehabilitációs osztály házirend (PDF)28.41 KB