KÉRÉSEK, PANASZOK

Az orvosi vizsgálatokkal, a gyógykezeléssel, az ápolással, az étkezéssel és általában az ellátással, az intézeti körülményekkel, valamint a Házirenddel kapcsolatos kéréseit, észrevételeit, panaszait kérjük, közölje kezelőorvosával. Amennyiben nem kap megnyugtató választ, akkor az osztályvezető főorvoshoz (helyetteséhez), végső esetben az Orvos-igazgatóhoz vagy a Betegjogi Képviselőhöz forduljon.

Kórházunk fekvőbetegei körében betegelégedettségi vizsgálatot végzünk. Betegfelvétel alkalmával Ön megkapja az ápolótól az elégedettséget felmérő kérdőívet. Nagyban segíti munkánkat, ha ezt gondosan átolvassa, és a feltett kérdésekre választ ad. Távozáskor a Kérdőívet az osztályon elhelyezett gyűjtődobozba kérjük bedobni!