Híreink

"Kutatás-fejlesztés és Innováció Magyarországon"

Tisztelt Lakosság !

A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal "Kutatás-fejlesztés és Innováció Magyarországon" című kiadványa azzal a céllal készült, hogy a lehető legszélesebb közönség számára tegye érthetővé a kutatás-fejlesztés és az innováció jelentőségét és szerepét a versenyképesség növelésében.

A brosúra elektronikus elérhetőségéhez szükséges link az alábbi:

Tájékoztató

Titkárság

Örömmel tájékoztatjuk, hogy a 2017. évben indított programunk keretén belül széleskörű társadalmi összefogás mellett a Kanizsai Dorottya Kórház udvarán tervezett játszótér kialakításra került, kicsi betegeink maximális megelégedésére.

Ezúton is köszönjük minden Támogatónknak, akik segítségével kialakításra kerülhetett a Kanizsai Dorottya Kórház játszótere!

PDF icon plakat.pdf58.92 KB

"ÖN VÁLASZT, MI SEGÍTÜNK"

Titkárság

Az elmúlt évben célul tűztük ki a Kanizsai Dorottya Kórházban, hogy egy különlegességgel kedveskedünk az intézményben gyógyuló - vagy éppen egyéb okból azt felkereső - kis betegeink számára: Játszóteret alakítunk ki az intézmény udvarán.

Kérjük, hogy az „ÖN VÁLASZT, MI SEGÍTÜNK" című pályázat keretében a nagykanizsai Tesco Áruházban szavazatával támogassa a Kanizsai Dorottya Kórház célkitűzését!

PDF icon jatszoter_plakat.pdf415.65 KB

Tájékoztató - Tüdőgondozó

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy intézményünkben 2019. január 01-jétől a tüdőszűrés és szakrendelés az alábbiak szerint változik.

Hétfő 07:30 – 17:30
Kedd 07:30 – 16:30