Híreink

Látogatási tilalom

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk tisztelt Betegeinket, hogy mai naptól az influenzás megbetegedések halmozódása miatt a betegek védelme érdekében látogatási tilalmat rendeltünk el, az alábbiak szerint:
Krónikus Belgyógyászati Osztály, Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Osztály, Intenzív Therápiás Osztály, Újszülött Részleg, Fül-Orr-Gégegyógyászati Osztály, Egynapos Szemészeti Osztály, Traumatológiai Osztály, Szülészet Nőgyógyászati Osztály, Általános Sebészeti Osztály, Urológiai Osztály

Látogatási tilalom jellege: részleges (kórházunk fent nevezett osztályait érinti).

PDF icon KDK.pdf23.69 KB

"ÖN VÁLASZT, MI SEGÍTÜNK"

Titkárság

Az elmúlt évben célul tűztük ki a Kanizsai Dorottya Kórházban, hogy egy különlegességgel kedveskedünk az intézményben gyógyuló - vagy éppen egyéb okból azt felkereső - kis betegeink számára: Játszóteret alakítunk ki az intézmény udvarán.

Kérjük, hogy az „ÖN VÁLASZT, MI SEGÍTÜNK" című pályázat keretében a nagykanizsai Tesco Áruházban szavazatával támogassa a Kanizsai Dorottya Kórház célkitűzését!

PDF icon jatszoter_plakat.pdf415.65 KB

Tájékoztató - Tüdőgondozó

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy intézményünkben 2019. január 01-jétől a tüdőszűrés és szakrendelés az alábbiak szerint változik.

Hétfő 07:30 – 17:30
Kedd 07:30 – 16:30
Szerda 07:30 – 16:00
Csütörtök 09:30 – 16:30
Péntek 07:30 – 13:00

PDF icon tajekoztatas_tudogondozo.pdf22.59 KB

Tájékoztató

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy dr. Dóczi Zsuzsanna betegjogi képviselő 2018. december 05-i fogadóórája elmarad.

Következő időpont: 2018.12.03. 09:00-11:00

PDF icon Tajekoztatas.pdf21.11 KB