Híreink

Tájékoztató

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy dr. Dóczi Zsuzsanna betegjogi képviselő 2018. október 17. napi fogadóórája elmarad. Megértésüket ezúton is köszönjük!

Tájékoztatás

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy Dr. Dóczi Zsuzsanna betegjogi képviselő 2018. szeptember 12 napi fogadóideje elmarad.
A következő fogadóóra: 2018. szeptember 19. 09:00-11:00

Megértésüket köszönjük!

PDF icon tajekoztatas.pdf21.52 KB

Bőrgyógyászati szakrendelés nyári munkaredje

Titkárság

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy a Bőrgyógyászati szakrendelés munkarendje 2018. június 01 - augusztus 31. időszakban változik.

Hétfő: 08:00 - 14:00
Kedd: 08:00 - 14:00
Szerda: 08:00 - 15:00
Csütörtök: 08:00 - 14:00
Péntek: 08:00 - 13:00

Hivatalos tájékoztató a csatolmányban.

PDF icon tajekoztatas_borgyogyaszat.pdf22.42 KB

Tájékoztatás rendszer átállásról

Igazgatás

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017.12.08.-tól új medikai rendszer kerül bevezetésre intézményünkben, melyről az alábbi csatolt fájlra történő kattintással tájékozódhat.

Igazgatás

PDF icon Tájékoztatás (PDF)20.76 KB

Felhívás - Adománygyűjtés játszótér kialakításához

Titkárság

A Kanizsai Dorottya Kórház vezetésének egyik alap gondolata, hogy nagyobb figyelmet fordítson arra, hogyan maradhatunk egészségesek, és hogy az egészségnyereséget, mint legfőbb nyereséget az életben, miként érhetjük el.
Emellett további célja a vezetésnek, hogy megkönnyítsük és kellemesebbé tegyük a gyermekek kórházi tartózkodását. Ezen gondolatok mentén minden lehetséges eszközt meg kell ragadni annak érdekében, hogy a lakosság figyelmét felhívjuk és tanítsuk. Közvetlenül és közvetetten is egy európai színvonalú játszótér kialakítása ezt a gondolatot erősíti meg.

Ezen érveink mentén tisztelettel kérjük a Felhívásban megfogalmazottak alapján, hogy a Kanizsai Dorottya Kórház területén a játszótér kialakítása megvalósulhasson!

PDF icon felhivas.pdf607.41 KB