Felhívás - Adománygyűjtés játszótér kialakításához

Felelős kiadó:

A Kanizsai Dorottya Kórház vezetésének egyik alap gondolata, hogy nagyobb figyelmet fordítson arra, hogyan maradhatunk egészségesek, és hogy az egészségnyereséget, mint legfőbb nyereséget az életben, miként érhetjük el.
Emellett további célja a vezetésnek, hogy megkönnyítsük és kellemesebbé tegyük a gyermekek kórházi tartózkodását. Ezen gondolatok mentén minden lehetséges eszközt meg kell ragadni annak érdekében, hogy a lakosság figyelmét felhívjuk és tanítsuk. Közvetlenül és közvetetten is egy európai színvonalú játszótér kialakítása ezt a gondolatot erősíti meg.

Ezen érveink mentén tisztelettel kérjük a Felhívásban megfogalmazottak alapján, hogy a Kanizsai Dorottya Kórház területén a játszótér kialakítása megvalósulhasson!

CsatolmányMéret
PDF icon felhivas.pdf607.41 KB